klub "Hračky Merkur"

Výhody členství:
slevy na vybrané hračky
info mail (max 1x do měsíce)
členství je možné kdykoliv ukončit. Kartičku dostanete na prodejně.
seva-city1-2
 

Stavebnice Seva City 1

obsahuje 490 dílků (2 zvukové) Věkové určení 6+
979 Kč
930 Kč
Skladem: 1

Stavebnice SEVA CITY 1 obsahuje 490 dílků včetně dvou unikátních zvukových modulů. Jedná se o první stavebnici SEVA v historii, která má zvukové moduly. Jeden modul poskytne autíčku zvuk motoru a druhý klaksonu. Věkové určení 6+

Popis produktu SEVA CITY 1

Stavebnice SEVA CITY 1 v roce 2014 získala ocenění "SPRÁVNA HRAČKA"

 Menu


Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2014 oslavila svoje 35 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky... Její věková hranice není nijak omezená. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů si s ní vyhrají i 3 leté děti. A když přeskočíme školku a školu pak Vám prozradíme, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče. Ryze ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

 

Stavebnice SEVA CITY 1

 

Stavebnice SEVA CITY 1 obsahuje 490 dílků včetně dvou unikátních zvukových modulů. Jedná se o první stavebnice SEVA v historii, která má zvukové moduly. Stavebnice SEVA CITY 1 díky unikátním zvukovým modulům dostane další rozměr a dětem poskytnou ještě větší zábavu. Jeden modul autičku dodá zvuk motoru a druhý klaksonu. Kromě zvukových modulů mají autíčka postavená ze série SEVA CITY plně říditelné nápravy. 

Postavte si ze SEVA CITY 1 městský autobus, čtyřkolku nebo jiné vozidlo podle Vašich představ či přestav Vašich dětí. Kromě autíček si můžete sestavit i čerpací stanici, na které budou moci vozidla čerpat benzín nebo naftu.

 

SEVA se již nevyrábí pouze v modrobílém provedení, ale existuje spoustu dalších barevných provedení. Série SEVA CITY 1 je vyráběna v pestrých a veselých barvách. Konkrétně je to kombinace bílých křížových spojek a zelených a fialových dílků. Dívčí SEVA je vyráběna v dívčích barvách, nebo armádní SEVA ve vojenských barvách.

Bezpečnost především!!!

Všechny námi vyrobené hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují veškeré požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71